Park Sportowy Złotnicza | Młodzi Niemcy wkrótce przy Złotniczej
18960
post-template-default,single,single-post,postid-18960,single-format-gallery,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Młodzi Niemcy wkrótce przy Złotniczej

Obiekty Parku Sportowego Złotnicza to doskonałe miejsce do trenowania i organizowania zawodów. W miniony weekend gościliśmy ponad 400 sportowców rywalizujących o tytuł młodzieżowych mistrzów Polski- za kilka dni z kolei stadion, hala sportowa oraz Termy Cieplickie będą gościły młodych piłkarzy  niemieckiego klubu Energie Cottbus. 

 

Młodzi sportowcy do Jeleniej Góry przyjadą drugi rok z rzędu. Tym razem na naszych obiektach będziemy ich gościć dwukrotnie. Rocznik 2002 przy Złotniczej trenować będzie od 8 do 12 sierpnia. W tym czasie zaplanowane zostały dwa mecze sparingowe 9 sierpnia o 16:00 Energie Cottbus U-15 zmierzy się z tym samym rocznikiem ze Śląskiem Wrocław a dwa dni później czyli 11 sierpnia również o 16 młodzi Niemcy będą podejmować swoich rówieśników z Zagłębia Lubin.

Rok młodsi zawodnicy z rocznika 2003 w Jeleniej Górze przebywać będą z kolei od 29 sierpnia do 2 września. Oni także oprócz treningów będą rozgrywać sparingi. 30 sierpnia o godzinie 11:00 zagrają z Legią Warszawa a 1 września o 16:30 ze Śląskiem Wrocław.

Wszystkie mecze sparingowe rozgrywane będą na głównej płycie boiska Parku Sportowego Złotnicza, natomiast bazą pobytową zawodników Energie Cottbus będzie należący do spółki Termy Cieplickie Hotel Karkonoszeenergie