09 maja Biathlon dla każdego już 13 maja w Jeleniej Górze!!!

Bardzo serdecznie  zaprasza wszystkich chętnych na sprawdzenie swoich sił w biathlonie podczas ogólnopolskiej imprezy sportowej pod nazwą „Biathlon Dla Każdego”.

 

Impreza odbędzie się 13 maja, na stadionie Parku Sportowego Złotnicza w Jeleniej Górze. Każdy może wziąć udział. Dystanse dopasowane są do wieku uczestników. Broń laserową pomagać obsługiwać będą uczniowie- biathloniści Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie, którzy rozpoczynali swoją przygodę z biathlonem właśnie na takich imprezach, a obecnie wielu z nich posiada medale Mistrzostw Polski.

Nie obawiajcie się, strzelnica z bronią laserową będzie do dyspozycji  już godzinę przed startem pierwszego zawodnika oraz będą rozstawione stanowiska treningowe by móc podszkolić swój warsztat strzelecki przed startem. Przyjdźcie  i zobaczcie jak można fajnie bawić się z biathlonem.

Zapisów można dokonać internetowo, lub osobiście w dniu zawodów w godzinach 8.30- 10.00 – start pierwszego zawodnika 10.30. Będzie pomiar elektroniczny

Więcej informacji na stronie – biathlon.com.pl

Regulamin imprezy

 

partnerzy zawodów:

  • Park Sportowy „Złotnicza”
  • Termy Cieplickie
  • Wysowianka – Naturalna Woda Mineralna
  • Natural Pharmaceunticals