Park Sportowy Złotnicza | Boisko treningowe oraz boisko główne z bieżnią w Parku Sportowym Złotnicza są udostępniane klubom sportowym.
27129
post-template-default,single,single-post,postid-27129,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Boisko treningowe oraz boisko główne z bieżnią w Parku Sportowym Złotnicza są udostępniane klubom sportowym.

Boisko treningowe oraz boisko główne z bieżnią w Parku Sportowym Złotnicza są udostępniane klubom sportowym od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 20:00 oraz w soboty i niedziele 9:00 – 20:00. Obiekt wyłączony jest z ruchu samochodowego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obiektu. Korzystanie z infrastruktury Parku Sportowego Złotnicza wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej: 881 333 003, lub mailowej pod adresem: lukasz.labiak@termycieplickie.pl. Każdorazowe wejście na obiekt wiąże się z wypełnieniem listy uczestników zajęć.

Na terenie Parku Sportowego Złotnicza obowiązuje dezynfekcja rąk, zasłanianie twarzy i ust oraz rekomendowane jest zachowanie 1,5 m odstępu między uczestnikami.

Przy udostępnieniu obiektu obowiązuje standardowa procedura rezerwacji, za pomocą wniosku o bezpłatne udostępnienie obiektu.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo apelujemy o dbanie zarówno o zdrowie własne, jak i innych użytkowników obiekt.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin korzystania z obiektów Parku Sportowego Złotnicza w Jeleniej Górze w okresie pandemii koronawirusa COVID 19

Lista uczestników zajęć

Procedury korzystania ze stadionu

Wniosek o nieodpłatne udostępnienie obiektu sportowego przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze