Park Sportowy Złotnicza | Pierwsze takie targi
17218
single,single-post,postid-17218,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
targi_kompozyt

05 Paź Pierwsze takie targi

Dolnośląskie Targi Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu w Jeleniej Górze –  pierwsze takie targi w naszym województwie.
Odbędą się 9 października w godz. 11-17, w Parku Sportowym w Jeleniej Górze.

Organizatorem Dolnośląskich Targów Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST –PARK”. Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz prezydenta Jeleniej Góry, a gościem specjalnym Targów będzie Ilona Antoniszyn-Klik, wiceminister gospodarki. Pani wiceminister będzie m.in. uczestniczyć w panelu dyskusyjnym.

Podczas Targów szczególny nacisk położony zostanie na promocję polskiego eksportu, wytwórstwa oraz na rangę kształcenia zawodowego przyszłej kadry pracowniczej, która wpływa także na rozwój i innowacyjność przedsiębiorstw. Cenna będzie też możliwość nawiązania nowych kontaktów pomiędzy firmami polskimi i zagranicznymi, strefowymi i pozastrefowymi, która może zaowocować przyszłymi kontraktami handlowymi i kooperacją.

Młodzież otrzyma informacje o najbardziej poszukiwanych i przyszłościowych zawodach, natomiast pracodawcy o sposobach pozyskania właściwych pracowników.stopka_ue