Park Sportowy Złotnicza | Emocjonująca V Kolejka Termy Ligi 18/19
26168
post-template-default,single,single-post,postid-26168,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Emocjonująca V Kolejka Termy Ligi 18/19

Coraz większe emocje rodzą się podczas kolejnych spotkań Termy Ligi 18/19. W minioną niedzielę odbyła się V Kolejka Termy Ligi. Na początku zmierzyły się drużyny FC Ajax z Leroy Merlin i zakończyły swoje spotkanie wynikiem 8:4 dla FC Ajax. Bramki zdobyli: Bartosz Kogut x2, Tomasz Madej x1, Łukasz Ranecki x1, Paweł Szabat x1, Kamil Kukuła x1, Łukasz Modrzyk x1, Dawid Świder x1. Kolejne mecze również były emocjonujące, lecz każdy czekał na ostatnią rozgrywkę. Dwie, do tej pory najlepsze w tegorocznej edycji drużyny, UpHotel oraz Draexlmaier walczyły tak naprawdę o finał. Pierwszą połowę drużyna jednej z największych firm Jeleniej Góry zakończyła wynikiem 3:0. W drugiej połowie Sebastian Rzepecki (UpHotel) pokazał klasę i zdobył dzięki wzorowej asyście 3 bramki dla swojej drużyny. O końcowym wyniku zadecydowały ostatnie minuty, kiedy Draexlmaier zakończył mecz wynikiem 5:3.

Walkowerem wygrała drużyna KS Maciejowa z Brazylią na Wczasach.

Poniżej szczegóły:

Tabela i strzelcy

Strzelcy po V Kolejce

Zapowiedź

13 stycznia o godzinie 15:00 odbędzie się VI Kolejka Termy Ligi 18/19 na którą serdecznie zapraszamy.