Park Sportowy Złotnicza | II Otwarte Mistrzostwa Jeleniej Góry w Lekkiej Atletyce
19461
post-template-default,single,single-post,postid-19461,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

II Otwarte Mistrzostwa Jeleniej Góry w Lekkiej Atletyce

To nie koniec sportowych emocji!
Sprawdź swoje możliwości w konkurencjach Lekkoatletycznych wzorem naszych wspaniałych sportowców z Mistrzostw Świata w Londynie. Już 03 września Termy Cieplickie zapraszają na II Otwarte Mistrzostwa Jeleniej Góry w Lekkiej Atletyce, które odbędą się na terenie Parku Sportowego Złotnicza przy ul. Złotniczej 12. Harmonogram został sporządzony tak, aby można było wystartować w więcej niż jednej konkurencji. Zapisz się i zostań Mistrzem Jeleniej Góry!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepRyAT4pc7n1SsskrdUZiXRie9D5m2-5XbwD7m6hVZZCUkpw/viewform
Zapraszamy również kibiców do dopingowania uczestników, którzy będą zmagać się w różnych konkurencjach m.in. biegi, biegi przez płotki, skok wzwyż, skok w dal, rzut oszczepem.
UWAGA
Jeśli chcecie poćwiczyć z wykorzystaniem sprzętu lekkoatletycznego zgłoście to pisząc maila na adres grzegorz.leszek@parksportowy.pl i trenujcie w każdy czwartek w godzinach 17:00 – 20:30.
Wstęp na stadion bezpłatny.
Zapraszamy!