Park Sportowy Złotnicza | Oferta organizacji imprez sportowych
17945
post-template-default,single,single-post,postid-17945,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Oferta organizacji imprez sportowych

Zapraszamy do skorzystania z oferty Parku Sportowego Złotnicza przygotowanej specjalnie z myślą o pracownikach firm.  Nasza oferta obejmuje zajęcia treningowe, organizację imprez integracyjnych i sportowych. Poniżej znajdą Państwo szczegóły naszej oferty.
I. OFERTA TRENINGOWA:
W ramach oferty treningowej proponujemy prowadzenie następujących zajęć sportowych z zakresu:
– piłki nożnej,
– piłki siatkowej,
– piłki ręcznej,
– badmintona,
– fitnessu/ aerobiku,
– Gry „Strzelec”   NOWOŚĆ !!! sprawdź → parksportowy.pl/archeryzone/

Każdy trening w zależności od Państwa potrzeb trwa około 2 godzin i podzielony jest na trzy części: rozgrzewka, część główna programu treningowo – szkoleniowego, gra szkoleniowa. Bez względu na dyscyplinę sportu treningi prowadzimy zgodnie z przygotowanym, specjalnie dla Państwa, programem szkoleniowo – treningowym. W ramach oferty treningowej zapewniamy:
halę sportową i pomieszczenia socjalne, specjalnie przygotowany program szkoleniowo – treningowy, profesjonalny sprzęt sportowy, treningi prowadzone przez trenera/ instruktora posiadającego uprawnienia do prowadzenie treningów danej dyscypliny sportu.

II. OFERTA IMPREZ INTEGRACYJNYCH I KONFERENCJI
Ze względu na bardzo bogatą infrastrukturę proponujemy Państwu realizację imprezy firmowej dla pracowników Państwa firmy. Gwarantujemy kompleksową organizację eventu z uwzględnieniem: atrakcji dla pracowników, gier integracyjnych, występów artystycznych, udostepnienia profesjonalnej sali konferencyjnej oraz zapewnienia gastronomii.
Organizujemy:
– imprezy integracyjne,
– pikniki firmowe,
– konferencje,
– imprezy dla dzieci.

III.  OFERT IMPREZ SPORTOWYCH
Proponujemy Państwu zorganizowanie i przeprowadzenie dedykowanej imprezy sportowej w ramach dyscyplin:
– piłka nożna,
– piłka siatkowa,
– piłka ręczna,
– badminton

Organizowana przez nas impreza ma charakter całodniowy i bez względu na rangę imprezy, w każdym przypadku z jednakową starannością dbamy o każdy szczegół.
Zapewniamy:
– halę sportową i pomieszczenia socjalne,
– specjalnie przygotowany
– program imprezy/turnieju sportowego,
– profesjonalny sprzęt sportowy,
– obsadę techniczną i sędziowską,
– napoje,
– promocję imprezy.

Celem zapoznania się z cennikiem poszczególnych sekcji zajęć zapraszamy na naszą stronę internetową → parksportowy.pl w zakładkach OFERTA SPORTOWA. Szczegółową ofertę uzyskacie Państwo kontaktując się z nami mailowo: marek.siatrak@parksportowy.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zespół Parku Sportowego Złotnicza