Park Sportowy Złotnicza | Ostatni mecz Termy Ligi 18/19 w tym roku! IV Kolejka za nami.
26110
post-template-default,single,single-post,postid-26110,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Ostatni mecz Termy Ligi 18/19 w tym roku! IV Kolejka za nami.

Niesamowite emocje towarzyszyły wczorajszemu spotkaniu w Parku Sportowym Złotnicza podczas IV Kolejki Termy Ligi 18/19. Pierwszy mecz rozpoczęły drużyny Draexlmaier oraz FC Ajax. Następnie mocny mecz UpHotel z Ziomkami, który zakończył się wynikiem 6:3 dla UpHotel. Zaskoczeniem okazał się mecz drużyn KS Maciejowa z drużyną 123! Większych emocji jakie chłopaki zafundowali, nie można było sobie wyobrazić. Szli łeb w łeb, a wynik do samego końca był bardzo wyrównany! Na ostatnią rozgrywkę tego dnia nie wstawiła się drużyna Leroy Merlin, przez co Cyberjelonki wygrały walkowerem 5:0.

Następna kolejka 6 stycznia 2019! Wszystkim uczestnikom, jak i kibicom, Spółka Termy Cieplickie życzy zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów, nie tylko piłkarskich, w Nowym 2019 roku!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz śledzenia naszego fanpage, gdzie na bieżąco będziecie informowani o wydarzeniach w Parku Sportowym Złotnicza.

Tabela i wyniki

Strzelcy

Zapowiedź