Park Sportowy Złotnicza | Podsumowanie i fotorelacja IX Kolejki Termy Ligi 18/19
26342
post-template-default,single,single-post,postid-26342,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Podsumowanie i fotorelacja IX Kolejki Termy Ligi 18/19

W minioną niedzielę o godzinie 15:00, pomimo niekorzystnych warunków pogodowych i trudności z dojazdem, na hali przy ulicy Złotniczej odbyła się IX Kolejka Termy Ligi 18/19, w której udział wzięło 10 drużyn. Na początku zmierzyły się drużyny 123 oraz FC Ajax. Gra dość wyrównana z końcowym wynikiem 2:1 dla FC Ajax. Następnie dość agresywny mecz Brazylii na Wczasach z Czarni Strzyżowiec. Dwóch zawodników pierwszej drużyny otrzymało w podobnym czasie żółte kartki a na boisku zostało tylko 3 zawodników. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla Czarni Strzyżowiec.

Wisienką na torcie okazał się mecz Draexlmaier z Cyberjelonkami. Wielu zawodników z innych drużyn pozostało na trybunach, by zobaczyć ten mecz. Po pierwszej połowie prowadziła drużyna Cyberjelonków wynikiem 2:0. W obliczu zagrożenia Patryk Bębenek oraz Mateusz Zatylny zdobyli po bramce dla Draexlmaiera, lecz to nie wystarczyło. Lepsza okazała się drużyna Cyberjelonków, która zakończyła mecz wynikiem 4:2 i tym samy zagwarantowała sobie tą samą ilość punktów w tabeli generalnej co Draexlmaier.

Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za wspaniałe widowisko i zapraszamy kibiców na kolejne spotkanie Termy Ligi 18/19, które odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00.

Pełna fotorelacja na naszym fanpageu @Park Sportowy Złotnicza.

Poniżej podsumowanie

Tabela i strzelcy

Strzelcy

Zapowiedź