Park Sportowy Złotnicza | Szanowni Państwo, Mając na względzie decyzję wydaną przez właściwe władze państwowe i lokalne, w związku z działaniami na rzecz zminimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, informujemy, że obiekty zarządzane przez Spółkę Termy Cieplickie są nieczynne do odwołania. Wszystkie informacje na bieżąco będziemy publikować na stronie www.termycieplickie.pl oraz w mediach społecznościowych.
27074
post-template-default,single,single-post,postid-27074,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Szanowni Państwo, Mając na względzie decyzję wydaną przez właściwe władze państwowe i lokalne, w związku z działaniami na rzecz zminimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, informujemy, że obiekty zarządzane przez Spółkę Termy Cieplickie są nieczynne do odwołania. Wszystkie informacje na bieżąco będziemy publikować na stronie www.termycieplickie.pl oraz w mediach społecznościowych.