12 Wrz Walczyli o Złoty Pas przy Złotniczej

 Po raz 56 w Jeleniej Górze w minioną sobotę zorganizowany został turniej zapaśniczy o „Złoty Pas” . Inicjatorami tego przedsięwzięcia byli spółka Termy Cieplickie oraz Jeleniogórskie Centrum Sportów Walki.

 

Turniej, który odbył się w minioną sobotę rozgrywany były na trzech matach na których walczyli zawodnicy w 20 kategoriach wagowych. W sumie w Jeleniej Górze pojawiło się 91 młodych zawodników z 11 klubów. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał Michał Łojewski- sędzia główny.

 

Poniżej komunikat końcowy zawodów:

Komisja weryfikacyjna:

  1. Hieronim Kuryś
  2. Józef Szabowski

Komisja wagi nr 1. :

  1. Waldemar Obuchowicz
  2. Antoni Zołna

Komisja wagi nr 2.:

  1. Dariusz Kołacz
  2. Bogdan Kępiński

Kierownik listy:

Waldemar Obuchowicz, Bogdan Kępiński

Mata 1

Antoni Żołna, Ryszard Kujda, Mirosław Sawicki

Mata 2

Dariusz Kołacz, Mariusz Bielecki, Józef Szabowski

Mata 3

Jakub Szczepaniak, Hieronum Kuryś, Jacek Jaracz

Lista startowa

  1. ULKS KARKONOSZE w Starej Kamienicy – 6 zawodników
  2. UKS Jedynka Kostrzyn – 15 zawodników
  3. KS Hutnik Pieńsk – 5 zawodników
  4. Śląsk Wrocław – 10 zawodników
  5. UKS ZST Lubsko – 14 zawodników
  6. Agros Żary – 19 zawodników
  7. Bielawianka Bielawa – 6 zawodników
  8. Zagłębie Wałbrzych – 4 zawodników
  9. Tygrysy Kąty Wrocławskie – 4 zawodników
  10. JCSW Jelenia Góra – 4 zawodników
  11. Orlęta Trzciel – 4 zawodników

Suma: 91 zawodników

Klasyfikacja klubowa

  • Agros Żary – 102 punktów
  • Kostrzyn nad Odrą – 89 punktów
  • UKS ZST Lubsko – 50 punktów
  • Bielawa Bielawianka – 42 punktów
  • Śląsk Wrocław – 41 punktów
  • ULKS KARKONOSZE w Starej Kamienicy – 40 punktów
  • Zagłębie Wałbrzych – 30 punktów
  • Hutnik Pieńsk – 29 punktów
  • Orlęta Trzciel – 22 punktów
  • Tygrysy Kąty Wrocławskie – 19 punktów
  • JCSW Jelenia Góra– 15 punktów

Najlepszy zawodnik turnieju:

Kaczmarek  Marcel – Kostrzyn nad Odrą

Klasyfikacja indywidualna

Dzieci:

27 kg

1 m. – Rodowicz Mikołaj – Hutnik Pieńsk

29 kg

1 m. – Iwaszko Filip – Kostrzyn n. Odrą

32 kg

1 m. – Suchecki Jakub – Śląsk Wrocław

2 m. – Domagała Grzegorz – Agros Żary

3 m. – Stępien Miłosz – Agros Żary

3 m. – Hachlica Kamil  – Kostrzyn nad Odrą

5m. – Zienkiewicz Michał  – Hutnik Pieńsk

35 kg

1 m. – Lubera Oskar – ULKS Karkonosze w Starej Kamienicy

2 m. – Słomkowski Ksawier – Lubsko

3 m. – Wąsowicz Jakub – Hutnik Pieńsk

3 m. – Podolec Mateusz– ULKS Karkonosze w Starej Kamienicy

5m. Starobrzyński Bartosz – Agros Żary

38 kg

1 m. – Partyka Dominik – Śląsk Wrocław

2 m. – Chmura Bartłomiej  –  ULKS Karkonosze w Starej Kamienicy

3 m. – Adamczewski Konrad  – Kostrzyn nad Odra

3 m. – Zubelewicz Piotr– Śląsk Wrocław

42 kg

1 m. – Borysewicz Mateusz – Kostrzyn

2 m. – Stocki Nikodem – Hutnik Pieńsk

3 m. – Kciuk Kacper  – Bielawa Bielawianka

3 m. – Federowicz Igor  – Agros Żary

5 m. – Beklarski Kacper – Śląsk Wrocław

5 m. – Lech Oskar – Tygrysy Kąty Wrocławskie

46 kg

1 m. – Maciejewski Nikodem – Bielawa

2 m. – Nawacki Kamil – Agros Żary

3 m. – Bobryk nikodem – Lubsko

3 m. – Jakubowski Kacper – Agros Żary

5 m. – Fietz Adam, – Orlęta Trzciel

5 m. – Kozaczyński Jan – Agros Żary

50 kg

1 m. – Suszka Jan  – Agros Żary

2 m. – Pawlicki Sebastian – Śląsk Wrocław

3 m. – Durski Igor – Agros Żary

3m. – Kurpisz Patryk – Lubsko

60 kg

1 m. – Myjak Bartłomiej – Tygrysy

2 m. – Wasiuk Dawid – ULKS Stara Kamienica

3 m. – Zubelewicz Paweł  – Śląsk Wrocław

3 m. – Mazur Dorian – Lubsko

+ 60 kg

1 m. – Gryglas Jakub  – Agros Żary

Młodzicy:

35 kg

1 m. – Obuchowicz Bartosz  – JCSW

2 m. – Miś Jakub – Zagłębie Wałbrzych

38 kg

1 m. – Ropiak Mateusz – Wałbrzych

2 m. – Leń Mikołaj – Agros Żary

3m. – Suchomel Nikodem  – Kostrzyn nad Odra

42 kg

1 m. – Stolarczyk Piotr – Bielawa bielawianka

2 m. – Hildebrand Grzegorz –  Orlęta Trzciel

3 m. – Metel Kewin – Kostrzyn nad Odrą

3 m. – Słomkowski Kornel – Lubsko

5m. – Pachucki Antoni – Śląsk Wrocław

47 kg

1 m. – Kaczor Mateusz – Zagłębie Wałbrzych

2 m. – Miklaszewski Kacper – Kostrzyn

3 m. – Słoma Brajan – Agros Żary

3 m. – Śliwiński Piotra – Bielawa

5 m. – Dybka Michał  – Lubsko

53 kg

1 m. – Kaczmarek Marcel – Kostrzyn nad Odrą

2 m. – Chojnacki Jan  – Orlęta Trzciel

3 m. – Kwieciński Krystian – Hutnik Pieńsk

3 m. – Zakrzewski Hubert – Ągros Żary

5 m. – Obajda Adrian – JCSW Jelenia Góra

5m. – Krzyłański Kamil – Lubsko

59 kg

1 m. – Pychterski Filip – Kostrzyn nad Odrą

2 m. – Mormol Szymon–  Lubsko

3 m. – Wild Sebastian – Zagłębie Wałbrzych

3 m. – Wilk Krystian – Orlęta Trzciel

66 kg

1 m. – Jakub Podolec – ULKS Stara Kamienica

2 m. – Jaworski Adrian – Kostrzyn

3 m. – Kuchmarski Hubert – Żary

3 m. – Borkowski Sylwester – Kostrzyn

5 m. – Kaciniel Kamil – Agros Żary

5m. – Rybeczka Mateusz – Stara Kamienica

73 kg

1 m. – Siwak Piotr  –  Agros Żary

2 m. – Hajduk Błażej – Bielawa Bielawianka

3 m. – Paś Krystian – Lubsko

85 kg

1 m. – Lewandowski Tomasz – Kostrzyn and Odrą

2 m. – Moskal Sebastian – Bielawa Bielawianka

3m. – Baranowski Jakub – Agros Żary

100 kg

1 m. – Kopyra Kacper – Kostrzyn nad Odrą

2 m. – Grabowski Jakub – Tygrysy

3 m. – Kominek Dominik – AgrosZary

3 m. – Gubała Patryk – Lubsko

5m. – Sawicki Łukasz – Kostrzyn nad Odrą

079 080 081 082 083 086 087 088 090 091 092 093 096 099 101 102