Park Sportowy Złotnicza | WF na Złotniczej- serdecznie zapraszamy w każdy czwartek
19000
post-template-default,single,single-post,postid-19000,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WF na Złotniczej- serdecznie zapraszamy w każdy czwartek

 

 Od ubiegłego roku w Parku Sportowym Złotnicza w każdy czwartek odbywają się zajęcia przygotowane dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Udział w tym przedsięwzięciu jest bezpłatny

 

  Koordynatorem zajęć dla osób lubiących aktywny wypoczynek jest Grzegorz Leszek- prywatnie trener personalny, a zawodowo instruktor sportu w Termach Cieplickich. Grzegorz Leszek ma także na swoim koncie ustanowiony w 2015 roku rekord Polski w zdobyciu 28 szczytów górskich w 76 godzin.

Wracając jednak do zajęć sportowych to przeznaczone są one dla każdego. Nie ma u nas ściśle zamkniętego grona– dodaje Grzegorz Leszek. Z naszej darmowej oferty mogą skorzystać zarówno miłośnicy biegania, sportów zespołowych czy indywidualnych. Formuła jest także otwarta. Na jednych zajęciach gramy w piłkę nożną, na innych skaczemy przez płotki, skaczemy w dal czy zajmujemy się tak zwaną „ogólnorozwojówką”.

Zajęcia,  które pierwotnie nazywały się Biegaj na Złotniczej a obecnie WF na Złotniczej prowadzone są od ubiegłego roku, niezależnie od warunków pogodowych czy pór roku. Zima też wchodzi w grę– uzupełnia pomysłodawca tego wydarzenia. Korzystamy z obiektów Parku Sportowego Złotnicza. Jeżeli jest wolna hala w chłodne dni przenosimy się do środka- choć od razu zaznaczam, że ten kto chce,  może pobiegać przy włączonych światłach na naszej bieżni.

Bezpłatne zajęcia przy Złotniczej odbywają się w każdy czwartek od godziny 19:00 a zazwyczaj kończą się około godziny 21. Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do grona miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu? Należy wziąć ze sobą sprzęt sportowy i po prostu do nas przyjść! Zapewniamy dobrą zabawę!

 1 2 3 4 5 6 8 9