Czwartek, 23 maja 2024

Przegląd rakiet do tenisa halowego

1 stycznia 2023

Jaką rakietę do tenisa halowego wybrać? W tym artykule przedstawimy przegląd modeli, które wybraliśmy na podstawie ich poszczególnych parametrów, zaawansowania technologicznego i designu. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego Comeon.pl, jeśli interesują Cię rakiety tenisowe juniorskie i seniorskie. Życzymy miłej lektury!

Jakie są najlepsze rakiety do tenisa halowego?

Dystrybutorzy oferują szeroki wybór rakiet do tenisa halowego, w tym produkty takich firm jak Yonex, Dunlop i Head. Oto 7 najlepszych rakiet do tenisa halowego.

BABOLAT PURE ARO VS. RAKIETA DO TENISA

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero VS została stworzona dla zaawansowanych graczy, którzy skrupulatnie dbają o każdy szczegół. Maksymalna różnica wagi pomiędzy produktem a opakowaniem wynosi około 2 gramy. Rakiety Babolat łączą w sobie topspin i ekstremalną kontrolę.

Warto zauważyć, że ten egzemplarz pozwala na podkreślenie profesjonalizmu za pomocą metalicznego designu. Możesz również bardziej poczuć piłkę i łatwo nadać rotację.

BABOLAT PURE AERO RAKIETA RAFA 2021

Profesjonalni tenisiści, którzy cenią sobie wysokiej jakości uderzenia i maksymalną rotację (przy jednoczesnym komforcie) pokochają rakietę Babolat Pure Aero Rafa2021.

Waga piłki bez sznurka wynosi 300g. Pozwala to na bardzo precyzyjne i stabilne posyłanie jej bez utraty kontroli i czucia nad nią.

RAKIETA BABOLAT DRIVE 2021

Rakieta Babolat PureDrive 2021 charakteryzuje się wyjątkowym, nowoczesnym designem, który jest ponadprzeciętny. Takie połączenie czucia i kontroli doceni każdy tenisista.

Rakieta Babolat Pure Drive 2021 - Zalety:

 • Aby uzyskać optymalny opór, użyj ramy eliptycznej.
 • Większa siła uderzenia
 • Efekt trampoliny i sweet spot
 • Ważna jest responsywność i stabilność rakiety.
 • nowoczesny i niepowtarzalny design.

System HTR pozwala każdemu graczowi uderzyć piłkę prosto i posłać ją w pożądane przez niego miejsce.

BABOLAT STRIKE 16/19 RACET

Rakieta Babolat Pure Strike 16/19 przeznaczona jest dla profesjonalistów i amatorów, którzy chcą czuć i kontrolować piłkę podczas mocnego serwowania.

Rakieta Babolat Pure Strike 16/19 - Zalety:

 • Większa kontrola dzięki mniejszej ramie i główce
 • Neutralny balans na uchwyt (więc uderzenia są stabilne)
 • Otwarty układ strun (co wpływa na silną rotację i uderzenia z pełną siłą).

Możesz zmniejszyć szansę na uraz łokcia tenisisty wybierając rakietę Babolat Pure Strike. Zachęcamy do zakupów online. Gwarantujemy darmową dostawę już od 250 zł oraz 14-dniową politykę zwrotów. Możesz wybrać szybką wysyłkę zamówienia lub odbiór osobisty we Wrocławiu.

RAKIETA HEAD GRAPHEN 360+ EXTREME

Rakieta Head Graphen 360+ extreme S została zaprojektowana dla graczy o krótkim i średnim swingu. Rama została przeprojektowana, aby zapewnić większy komfort, a technologia Graphene 360+ pozwala na bardziej efektywny transfer energii. Poprawia to Twoją zdolność do czystego uderzenia i pozwala na większą elastyczność.

Rakieta Head Graphen 360+ Extreme s - Zalety:

 • Niska waga
 • Duża zwrotność
 • Budowa rakiety pozwala na to, aby piłka miała dużo większą rotację i dynamikę.
 • innowacyjny design,
 • Wysoki komfort gry nawet dla mniej centrycznych uderzeń

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu tenisowego? Eksperci z go-on.pl są zawsze do dyspozycji, aby Ci pomóc. Wyślij do nas maila, użyj Messengera do kontaktu lub zadzwoń. Każdego dnia wspieramy naszych klientów.

HEAD RADICAL MP RAKIETA 2021

Rakieta Head Radical MP2021 pozwoli Ci wprowadzić na kort stabilność i da Ci przewagę nad przeciwnikiem. Z tą rakietą możesz grać standardowo lub przy siatce, w zależności od swoich preferencji.

Head Radical MP 2021 rakieta - korzyści:

 • Elastyczne włókna wykonane ze spiralnie skręconych włókien
 • Wysoka stabilność i kontrola
 • Wysoki poziom manewrowości

Rączka została ustawiona tak, aby wyważyć rakietę marki Head. Pozwala to na grę w każdej pozycji. Ten element jest przeznaczony dla wszechstronnych graczy.

RAKIETA HEAD GRAPHEN 360+ SPECIAL SPEED

Rakieta Head Graphen 360+ Speed S przeznaczona jest do dynamicznej gry. Duża sztywność rakiety pozwala nadać piłce dynamikę i uderzyć ją znacznie czyściej. Uchwyt rakiety jest wyważony w kierunku dłoni. Dzięki temu jest ona chroniona przed urazami.

Rakieta Head Graphen 360+ Speed S - zalety:

 • Lepszy transfer energii
 • Większa stabilność
 • Duża sztywność
 • Otwarty układ strun zapewnia doskonałą rotację
 • możliwość nadania piłce niesamowitej dynamiki.

Rakieta Head Graphen 360+ speed S kosztuje bardzo niewiele. Produkt ten został wyceniony na 800 zł i jest jedną z naszych najpopularniejszych rakiet.

Rakiety do tenisa halowego [recenzja modelu] - podsumowanie.

W dzisiejszym artykule omówimy jakie rakiety do tenisa halowego wybrać. Najlepsze produkty to te, które spełniają obecne standardy. Babolat i Yonex, Dunlop, Heads, Princes, Tecnifibres, Wilsony i Heads. Sklep internetowy Come-on.pl posiada szeroki wybór rakiet juniorskich i seniorskich. W Come-on.pl znajdziesz również wysokiej jakości odzież tenisową, piłki, naciągi i inne akcesoria. W razie potrzeby pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie asortyment.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące rakiet do tenisa halowego

Jakie są najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat rakiet do tenisa halowego?

#1 Ile kosztuje rakieta do tenisa halowego?

Rakiety tenisowe halowe kosztują od 650 do 1400 polskich lnów. Ostateczna cena zależy od wielu czynników, między innymi od materiału, wagi, wyważenia, długości, sztywności ramy i wielkości główki. Zależy również od układu strun, zastosowanej technologii, wielkości rączki. W tym przypadku ważny jest wybór odpowiedniego producenta.

#2 Jakie są najlepsze rakiety do tenisa halowego?

Producenci mogą zapewnić najlepsze rakiety do tenisa halowego, takie jak. Wśród producentów można wymienić Yonex, Dunlop i Head. Polecamy odwiedzić nasz sklep internetowy Come-on.pl, jeśli szukasz najlepszych jakościowo egzemplarzy. Zachęcamy do zakupów online.

#3 Gdzie mogę kupić rakiety tenisowe, które są dobre do gry w pomieszczeniach?

Dobre rakiety tenisowe do gry na hali można kupić u renomowanych dystrybutorów, którzy mają pozytywne opinie w Google (minimum kilkadziesiąt z 4 lub 5 gwiazdkami), a także pozytywne opinie wśród internautów w grupach na Facebooku i forach tematycznych.

#4 Dlaczego warto kupić rakiety do tenisa halowego?

Gra w hali jest łatwiejsza dzięki dedykowanym rakietom tenisowym. Możesz zyskać przewagę nad przeciwnikiem i grać skuteczniej i mocniej. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu będziesz w stanie osiągnąć dużą moc i rotację przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i dynamicznych uderzeń. Wiele wysokiej jakości produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym na Come-on.pl. Oferujemy darmową dostawę już od 250 zł oraz 14-dniową politykę zwrotów. Oferujemy szybką wysyłkę i odbiór we Wrocławiu.