Park Sportowy Złotnicza | Kurs na Kandydata Sędziego Konkurencji Lekkoatletycznych
17937
post-template-default,single,single-post,postid-17937,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kurs na Kandydata Sędziego Konkurencji Lekkoatletycznych

W Parku Sportowym Złotnicza niewątpliwie rok 2016 roku minie pod hasłem „lekkoatletyka”, a to za sprawą organizowanych na naszym stadionie Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce, wiec zapamiętajcie datę 30-31 lipiec 2016.
Jeśli lubicie tego typu zmagania i chcecie być najbliżej tych wydarzeń, nie ma nic lepszego jak zostać sędzią zawodów. Dokładniej kandydatem na sędziego konkurencji lekkoatletycznych, stopień ten uprawnia do pracy przy sędziowaniu zawodów lekkoatletycznych jak i umożliwia dalszy rozwój jako sędzia.

!!UPRAWNIENIA DO SĘDZIOWANIA MOŻESZ ZROBIĆ U NAS!!

Wspólnie z Dolnośląskim Związkiem Lekkiej Atletyki, organizujemy kurs, który odbędzie się do wyboru 8 (piątek) lub 9 (sobota) kwietnia 2016. Dla osób, które zadeklarują pracę przy mistrzostwach kurs jest darmowy, należy jedynie dostarczyć fotografię  do legitymacji.

Tematyka obejmować będzie takie bloki tematyczne jak:

1. Biegi /starter oraz chód
2. Skoki /długie i wysokie
3. Rzuty

Całość trwać będzie około 5 godzin. Godzina rozpoczęcia przewidziana jest na 9:00 każdego dnia w sali konferencyjnej Term Cieplickich ul. Park Zdrojowy 5, Jelenia Góra.

Możliwe jest odbycie kursu bez deklaracji pomocy podczas MMPLA, koszt kursu wynosi wówczas 160 zł. Płatne w dniu kursu.

Zapisy odbywają się przez formularz pod linkiem -> ZAPISY

Do zobaczenia

Zespół Parku Sportowego Złotnicza

Źródło foto: wikipedia.org