Park Sportowy Złotnicza | Przy Złotniczej z Holandią
17221
post-template-default,single,single-post,postid-17221,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Przy Złotniczej z Holandią

To już pewne, reprezentacja Polski kobiet zagra w Jeleniej Górze z Holandią. Mecz towarzyski pierwszych zespołów obu krajów odbędzie się we wtorek (27 października 2015). Jego początek zaplanowano na godzinę 17-tą, poinformował nas Andrzej Padewski, prezes DZPN oraz członek zarządu PZPN odpowiedzialny za piłkę nożną kobiet.
Nieznane są jeszcze ceny biletów na to spotkanie. Jak udało nam się ustalić jedno jest pewne, będą bardzo tanie, możliwe też, że PZPN zrezygnuje z opłat i zdecyduje się na dystrybucję darmowych wejściówek. – Proszę się uzbroić w cierpliwość. Dopinane są ostatnie ustalenia w tej kwestii i lada dzień przygotujemy informację prasową na ten temat – mówi Marek Siatrak, przedstawiciel Term Cieplickich, które są partnerem krajowego związku przy organizacji tego spotkania.