Park Sportowy Złotnicza | Spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek ligi piłkarskiej.
19618
post-template-default,single,single-post,postid-19618,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek ligi piłkarskiej.

Wczoraj w Sali konferencyjnej Parku Sportowego Złotnicza odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek ligi piłkarskiej organizowanej przez spółkę Termy Cieplickie. Po wyjaśnieniu zasad rozgrywek kapitanowie drużyn przystąpili do losowania przynależności danego zespołu do jednej z czterech grup w fazie eliminacyjnej.

Poniżej podział na grupy oraz terminarz rozgrywek:

Grupa A: KS Maciejowa, Kaja , Straż Pożarna, Żuki Pobiedna
Grupa B: Ju-Jitsu Orbita, Draexlmaier, Mar-Mat, WKS Pilchowice
Grupa C: Zorka, Ziomki, Brazylia na wczasach, Orange
Grupa D: ZSP Karpacz, Candy Plus, Stream Dream Czarne ,Street Squad,

 

24.11
Maciejowa- Kaja godzina 19:00 (grupa A)
Straż Pożarna-Żuki Pobiedna 19:30 (grupa A)
Ju- Jitsu- Draexlmaier 20:00 (grupa B)
Mar-Mat- WKS Pilchowice 20:30 (grupa B)
Maciejowa- Straż Pożarna 21:00 (grupa A)
Kaja- Żuki Pobiedna 21:30 (grupa A)

 

26.11
Ju-Jitsu-Mar Mat 12:00 (grupa B)
Draexlmaier-WKS Pilchowice 12:30 (grupa B)
Zorka- Ziomki 13:00 (grupa C)
Brazylia na wczasach-Orange 13:30 (grupa C)
Ju-Jitsu- WKS Pilchowice 14:00 (grupa B)
Draexlmaier- Mar Mat 14:30 (grupa B)
Zorka- Brazylia na wczasach 15:00 (grupa C)
Ziomki- Orange 15:30 (grupa C)
Maciejowa- Żuki Pobiedna 16:00 (grupa A)
Kaja- Straż Pożarna 16:30 (grupa A)
ZSP Karpacz-Candy Plus 17:00 (grupa D)
Steam Dream Czarne-Street Squad 17:30 (grupa D)

 

27.11
ZSP Karpacz- Steam Dream Czarne 19:00 (grupa D )
Candy Plus – Street Squad 19:30 (grupa D)
Zorka- Orange 20:00 (grupa D)
Ziomki- Brazylia na wczasach 20:30 (grupa D)
ZSP Karpacz- Street Squad 21:00 (grupa D)
Candy Plus- Steam Dream 21:30 (grupa D)

 

W fazie eliminacyjnej mecze rozgrywane będą  2x 12 minut. Po rozgrywkach grupowych dwie najlepsze drużyny z każdej z grup utworzą Ekstraligę, a pozostałe drużyny z miejsc 3-4 I ligę – rozgrywki toczone będą systemem każdy z każdym.
Na tym etapie zawodów mecze trwać będą  2 x 15 minut.